Kıymetli okurlar, yine güzel bir kahvaltı mekanı önerisiyle sizlerleyiz. Bu yazımızda Kocaeli Başiskele ilçemizde kahvaltı hizmeti veren ve son yıllarda adını sıkça duyduğumuz Aşgana Taş Ev hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızı okuduktan sonra Aşgana Taş Ev nerede, Aşgana Taş Ev kahvaltı fiyatları, Aşgana Taş Ev yorumları gibi arama başlıkları hakkında bilgiler edinmiş olacaksınız.

Kahvaltının en güzel adreslerinden: Aşgana Taş Ev

Aşgana Taş Ev; Kocaeli Başiskele sahilinde hizmet veren, geniş bir bahçe içerisinde meyve ağaçları olan, kendine has taş mimarisi ve şirin mi şirin konsepti ile dikkat çeken bir oldukça hoş bir mekan. Kahvaltı, öğle ve  akşam yemekleri dışında butik doğum günü, nişan vs. organizasyonları ile misafirlerini ağırlayan bir aile işletmesi.

Mekan öylesine güzel tasarlanmış ki; her bir köşede, detaylarda kendinizi, unutmaya yüz tutmuş hatıralarınızı ya da çocukluğunuzdan bir nesneyi görebiliyorsunuz. Eskiyle yeninin sentezi gibi tasarlanmış aslında Aşgana Taş Ev. Tıpkı; Gölcük ilçemiz Saraylı’da yine kahvaltı hizmeti veren Dilruba Sultan Köy Evi gibi

Aşgana Taş Ev’de kahvaltı, Başiskele Kocaeli

Eski bir konağın restore edilerek özel bir mekana dönüştürülmesiyle ortaya çıkmış Aşgana Taş Ev. Üç katlı, kendi bahçesinde brandalı ve sobalı bir alanı, açık bahçe alanı ayrıca verandası mevcut. Özellikle verandalar ayrı bir güzellik katmış. Katlarda gruplar için yaklaşık 10 kişilik odalar da mevcut.

İşletme Sahibi Meral Hanım’ın Başarı Hikayesi

Aşgana Taş Ev İşletme Sahibi Meral Hanım

Her başarının arkasında bir de dinlemeye doyamadığımız başarı hikayesi vardır ya. Hani bir adım gerekir atılması gereken, başlanması gereken ki; hiç bir başarı öyle kendine kendine çıkıp gelemez ortaya. İşte tam burada işletme sahibi Meral Hanım’ın başarı hikayesinden bahsetmek isterim.

Aşgana Taş Ev Kurucuları Meral Hanım Hanım ve Kızı

Aşgana Taş Ev’in sahibi Meral Mıdık Hanım uzun süren evliliği bittikten sonra içindeki çalışma azminin ortaya çıkmasıyla, KOSGEB’ desteğiyle İstanbul’da ev yemekleri üzerine bir mekan açmış. Mutfaktaki becerisini bilen ve güzel lezzetler sunan Meral Hanım, başarılı da olmuş. İstanbul’da yaşarken hafta sonlarında kahvaltı yapmak için kızıyla birlikte Kocaeli’ye gelen ancak içlerine sinen bir mekan bulamayan Meral Hanım, bir girişimcilik örneği daha sergilemiş ve Aşgana Taş Ev projesine adım atmış. Nihayetinde kızı ile birlikte bu mekanı başarı ile işletmekteler.

Aşgana Taş Ev – Otantik bir mekanda kahvaltı

Aşgana Taş Ev’de gün boyu kahvaltı

Aşgana Taş Ev, kahvaltı konusunda ismini geniş kitlelere duyurmuş kendi has lezzetleriyle başarısını kanıtlamış hoş bir mekan. Burada kahvaltı gün boyu devam etmekte. Bu mekanı tercih ettiğinizde keyifli vakitler geçireceğinizi tahmin ederiz doğrusu. Ayrıca; Aşgana Taş Ev Başiskele Sahilde hizmet veren bir mekan. Yani mekanın çıkışında muhteşem Başiskele Sahilinde yürüyüş yapabilir ve sevdiklerinizle birlikte hoş vakit geçirebilirsiniz. Siz yürüyüş yapıp sohbetinizi ederken çocuklarınız da sahil parkında oyun oynayabilirler.

Meşhur Aşgana Taş Ev Kahvaltısı

Aşgana Taş Ev – İletişim Rezervasyon

Seymen Mah. Hacıbey Sok. No : 42 Başiskele / Kocaeli

Rezervasyon: 0536 496 09 11

Çalışma Saatleri : 09:00 / 18:00

Çalışma Günleri : Salı / Çarşamba / Perşembe / Cuma / Cumartesi / Pazar

Aşgana Taş Ev Kahvaltı Mekanı Kocaeli İzmit
Aşgana Taş Ev – İzmit’in En Çok Tercih Edilen Kahvaltı Mekanları Arasında

Aşgana Taş Ev Nerede – Nasıl Gidilir?

Başiskele Aşgana Taş Evde Kahvaltı