İzmit Gezi Rehberi

Gösteriliyor: 1 - 2 of 2 Sonuçlar
Kocaeli Tanıtım Videoları

HD Video Büyükada Gezi Rehberi | Bisikletle Aya Yorgi, Aşıklar Tepesi

Özellikle bahar aylarında bir başkadır Adalar. Bostancı’dan binersiniz vapura ve Kınalıada, Burgazada, Heybeliada derken kendinizi bir anda Büyükada’da bulursunuz. Havası, suyu ve kendi özgü yapısıyla bir başkadır Adalar.

HD Video Büyükada Gezi Rehberi | Bisikletle Aya Yorgi, Aşıklar Tepesi

Bu videoyu sizleri için özellikle seçtik ve paylaştık. Muhteşem gezi videoları çekerek ülkemizin bir çok bölgesinin tanıtımına katkıda bulunan Neşem Kam bu videosunda sizlere Büyükada’yı bambaşka bir heyecanla anlatıyor.

 

Kocaeli Tanıtım Videoları

İstanbul’a Yakın Gezilecek En İyi Yerler | Sapanca Maşukiye ve Kartepe

Merhabalar Sevgili İzmit Gezi Rehberi okurları, bu yazımızda sizlere “İstanbul’a Yakın Gezilecek En İyi Yerler | Sapanca Maşukiye ve Kartepe” başlığı altında güzel bir gezi tanıtım videosu önerirken aynı zamanda sizleri muhteşem gezi videoları paylaşan Sevgili Neşem Kam ile de tanıştırıyoruz.

Neşem KAM Kimdir?

Neşem KAM sosyal medya profilinde kendini şu şekilde tanımlar;

Merhaba, ben Neşem! Kanalımda gezdiğim gördüğüm yerleri kameraya alıyorum. Doğası, mimarisi, yemekleri, kültürüyle gezdiğim yerleri hem tanıyor hem de tanıtıyorum. “Gezmek yaşamaktır” düsturuyla yola çıkıyorum.

Neşem’in Rotası’na ortak olmak için ABONE OLmayı unutmayın! “Hayat kısa, kuralları yık, kolayca affet, yavaşça öp, kalpten sev, kontrolsüzce gül ve yüzünü güldürmeyi başaran hiçbir şeyden pişmanlık duyma. Bundan 20 yıl sonra yaptıklarından değil, yapmadıklarından dolayı üzüntü duyacaksın. Öyleyse demir al ve güvenli limanından çık. Rüzgarları arkana al. Araştır. Hayal et. Keşfet.” – Mark Twain

İstanbul’a Yakın Gezilecek En İyi Yerler | Sapanca Maşukiye ve Kartepe