Gizlilik ve Güvenlik Politikası

İzmit Gezi Rehberi Gizlilik ve Güvenlik Politikası Hakkında Bilgilendirme

İzmit Gezi Rehberi tanıtım ve bilgilendirme amaçlı bir web sitesidir.

Özellikle Kocaeli ve ilçelerinde yaşayan insanların, yaşadıkları şehir hakkında bilgi edinmeleri, şehir gezileri konusunda referans alabilecekleri bir rehber gezi sitesi olma gayesiyle sitemiz yayın hayatına devam etmektedir.

Telif Hakları Hakkında Bilgilendirme

İzmit Gezi Rehberi‘nde bulunan tüm resimler ve gezi yazıları Adnan YILMAZTÜRK tarafından üretilmiştir. Sadece detaylı kaynak göstermek kaydıyla içerik alınabilir, kopyalanabilir veya eğitim maksadıyla kullanılabilir.

Telif Haklarının İhali Durumunda Yapılacaklar Hakkında Bilgilendirme

Kaynak göstermeksizin www.izmitgezirehberi.com bünyesinde bulunan hiç bir döküman kopyalanamaz. Kopyalanması ve kaynak gösterilmeden farklı bir sitede yayınlanması durumunda Kocaeli Barosu Avukatları tarafından gerekli hukuki işlem başlatılacaktır.

Verilerin Gizliliği

İzmit Gezi Rehberi sitemizde kullanıcı/ziyaretçilerimize ait hiç bir özel veriyi barındırmıyoruz. Bu konuda bizlere güvenebilirsiniz. Zaten sitemizde üyelik bölümü de olmadığından, ziyaretçilerimize ait hiç bir veriyi telep etmediğimiz gibi, depolama/barındırma işlemi de yapmıyoruz.

Web trafiğinin takibi açısından Google Search Console ve Google Analytics araçlarını kullanıyoruz. Buradan sitemize ziyaretçilerin hangi arama kaydı ile geldiğini, hangi tarayıcıyı kullandığını, mobil veya masasüstü bilgisayar ile mi giriş yapmış gibi verileri izliyoruz.