Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım SEZER Kimdir, Özgeçmişi konulu fotoğraf
Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım SEZER Kimdir, Özgeçmişi

Merhabalar Sevgili İzmit Gezi Rehberi okurları. Şehrimizin önde gelen isimlerini tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım SEZER hakkında bilgiler vereceğiz.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım SEZER Kimdir, Özgeçmişi

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım SEZER Kimdir, Özgeçmişi başlıklı yazımızı okuduktan sonra Gölcük Belediye Başkanı kimdir, Ali Yıldırım SEZER özgeçmişi, Ali Yıldırım SEZER Kimdir, Ali Yıldırım SEZER Nerelidir gibi sorularınıza cevaplar bulabileceksiniz.

Ali Yıldırım Sezer, 1970 yılında Saraylı’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Gölcük’te bitirdi. 1987 yılında Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden ise 1992 yılında mezun oldu.

1994 yılında Kocaeli Barosu’na kaydolan ve 5 dönem Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Av. Ali Yıldırım Sezer bir dönem de Başkan Vekilliği görevinde bulundu. Kocaeli Barosu’nun geçen ay yapılan Genel Kurulu’nda Türkiye Barolar Birliği delegesi seçildi.

Ali Yıldırım Sezer, GÖLASDER, Gölcük Yelken Kulübü, GFSD’nin kurucularından ve yönetim kurulu üyesidir. Aynı zamanda Gölcük Kent Konseyi ve Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyesidir.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, evli ve iki çocuk babasıdır.

Ali Yıldırım Sezer, 31 Mart 2019’da yapılan yerel seçimlerde Gölcük Belediye Başkanı oldu.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım SEZER İletişim

Instagram : https://www.instagram.com/av.yildirimsezer/
Facebook : www.facebook.com/Av.YildirimSezer

Gölcük Belediye Başkanı İletişim Formu İçin Tıklayınız.

1 YORUM

  1. Başkanımıza yeni görevinde başarılar dilerim. Umarım Gölcük için faydalı hizmetleri olur. Sokaklardaki başıboş köpekler ile bir türlü düzelmeyen yollara bir el atar umarım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here