Merhabalar Sevgili İzmit Gezi Rehberi okurları, İzmit‘i ve İzmit’in güzelliklerini tanıtmaya, konaklama, yeme-içme ve İzmit’te Gezilecek Yerler konusunda tavsiyelerde bulunmaya, sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz.

Bu yazımızda sizlere özellikle son aylarda oldukça fazla ziyaretçi sayısına ulaşan ve her geçen gün yoğunluğu artan Gölcük Yazlık Ilıcası Fiyatları hakkında güncel bilgiler vereceğiz.

Gölcük Yazlık Ilıcası Fiyatları 2021 Hakkında

Bir önceki yazımızda sizlere Gölcük Yazlık Ilıcası Nerede, Nasıl Gidilir? başlığı altında Gölcük Yazlık Ilıcasına ulaşım hakkında detaylı, haritalı güncel bilgiler vermiştik. Yine önceki yazılarımızda Gölcük Belediyesi Yazlık Ilıcası Termal Tesisleri başlığıyla Gölcük Yazlık Ilıcası hakkında oldukça detaylı bilgiler paylaşmıştık.

Sevgili okurlar, Gölcük Yazlık Ilıcası Fiyatları konusunda internet ortamında bir çok sitede bilgiler olduğunu fakat paylaşılan bu ücret bilgilerinin bir çoğunun güncel olmadığını gördük.

Haliyle; sizlere en doğru bilgiyi verebilmek adına Gölcük Yazlık Ilıcası Fiyatları, Yazlık Ilıcasına Giriş Ücretleri, Gölcük Yazlık Ilıcası Aile Hamamı Ücretleri, Gölcük Termal Yazlık Ilıcası VIP oda fiyatları hakkında gerekli araştırmalarımızı yaptık ve İzmit’in en büyük gezi sitesi olma gayesiyle her geçen gün bilinirliği artan İzmit Gezi Rehberi isimli sitemizde sizlerle paylaşıyoruz.

Gölcük Yazlık Ilıcası Fiyatları 2021

HAVUZ – HAMAM – SAUNA – BUHAR ODASI FİYATLARI
 • 3 saat için geçerlidir. 
 • HAFTA İÇİ 35 TL HAFTA SONU 40 TL,
 • 0-4 YAŞ ÜCRETSİZ
 • 5-11 YAŞ 15 TL
 • 12+ YAŞ HAFTA İÇİ 35 TL HAFTA SONU 40 TL
VIP ÖZEL AİLE ODASI
 • 2 saat için geçerlidir.
 • HAFTA İÇİ 140 TL HAFTA SONU 170 TL

NOT : Odalarımız 2 saat olup Jakuzi, Sauna, Göbek Taşı, Dinlenme Odası bulunmakta olup Eşler ve çocuklar için geçerlidir. Odalarımızdan Evli Çiftler faydalanabilmektedir.


MASAJ HİZMETLERİ

 Süre değişiklik gösterir 
 • 25 TL İLE 110 TL ARASI DEĞİŞMEKTEDİR.
 • Masaj hizmetleri için 0262 433 23 33 nolu telefonu arayarak rezervasyon yapabilir ve bilgi alabilirsiniz.


SİVAS DOKTOR BALIKLARI
Süre değişiklik gösterir • Fiyat değişiklik gösterir, Sivas Doktor Balık Seansları 0262 433 23 33 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.


ÖZEL AİLE ODASI
2 saat için geçerlidir • HAFTA İÇİ 75 TL HAFTA SONU 85 TL

Özel Aile Odalarına Eşler ve çocuklar ile giriş yapılmaktadır. Eşlerin kimlikleri ile evli olduklarını beyan etmeleri gerekmektedir.


Gölcük Yazlık Ilıcası Fiyatları Değerlendirme

Sevgili okurlar, Gölcük Yazlık Ilıcası güncel fiyatlarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Sizler bu konuda ne düşünürsünüz bilmiyorum ama şahsen ben fiyatların oldukça pahalı olduğunu düşünüyorum.

Fiyatlar daha makul seviyelere getirilerek bu bölgede yaşayan herkesin bu tesislerden YARARLANABİLMESİ HEDEFLENMELİ

Zaten son günlerde ülkemizde ciddi bir ekonomik sorun varken, pazardaki temel gıda fiyatlarının bile alıp başını gittiği, oldukça arttığı bir dönemde bir tesisin fiyatlarının bu denli yüksek olması bence makul değil.

Hatta ve hatta ülkemizde bir çok otelde veya termal tesislerde 12 yaşına kadar çocuklardan ücret alınmazken Gölcük Yazlık Ilıcası termal tesislerinde yukarıdaki ücret tablosunda da gördüğünüz üzere 5 yaşındaki çocuktan bile ücret talep edilmesi bence kabul edilemez.

Bu bölgenin çocuğundan, yarınımız, geleceğimiz diye baktığımız çocuklarımızdan alınacak 15 tl bir tesisi zengin mi edecek. Bence bu konu yetkililer tarafından bir daha gözden geçirilmeli.

3 YORUMLAR

 1. Gölcük Yazlık Ilıcası fiyatları bence çok pahalı. çocuklardan alınan ücreti de doğru bulmuyorum. Beş yaşındaki çocuktan para mı alınır, nasıl bir zihniyet bu. Diğer ücretler de çok pahalı.

 2. bence bu hizmet tabana yayılması açısından çok uçuk rakam rant kapısı olmuş bu hizmetten para kazanana haram olsun diye bir yazı okumuştum HARAM OLSUN.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz