İzmit Belediyesi Turizm Danışma Büroları
İzmit Belediyesi Turizm Danışma Büroları

İzmit’i gezerken dikkatimizi çeken önemli bir husus da “İzmit Belediyesi Turizm Danışma Büroları” idi. Adı turizm ile anılan bir çok şehirde dahi İzmit’deki kadar güzel ve amacına hizmet eden ofisler olmadığını biliyoruz.

İzmit önümüzdeki günlerde yerli turizmin yani yurt içi turizminin en büyük oyuncularından birisi haline gelecek. İzmit Belediyesinin bu konuda müthiş çalışmaları var. İzmit‘in başarılı belediye başkanı Sayın Dr. Nevzat DOĞAN‘ın turizme özel bir ilgisinin olduğunu yaptığı çalışmalardan ve turizme verdiği destekten anlıyoruz.

İzmit hakkında bilgi almak için turizm danışma bürolarını tercih edebilirsiniz.

İzmit Turizm Danışma Bürolarının, İzmit‘in sosyal, kültürel, tarihi gezi noktalarının tanıtımı konusunda özellikle doğru bilgiye hızlı bir şekilde erişme noktasında çok büyük avantajları olacağını düşünüyoruz ki; düşüncelerimizin ne denli isabetli olduğunu da gün geçtikçe somut örneklerle görebiliyoruz.

Kocaeli’yi Kültür Kenti Yapacağız

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat DOĞAN : “Kocaeli’yi kültür kenti yapacağız”

Yukarıdaki söz İzmit Belediye Başkanı Sayın Dr. Nevzat DOĞAN‘a ait. Başkanımızın turizm noktasında, şehrin tanıtımı noktasında çok ciddi çalışmaları var. İzmit’in tarihi zenginlikleri, eski konakları büyük bedellerle yenilenmiş ve turizme kazandırılmıştır. Bu açıdan bakıldığında turizm danışma ofislerine ciddi anlamda ihtiyaç duyulmaktaydı. Şuan İzmit’te Cumhuriyet Parkı ve Otogarda olmak üzere iki adet turizm bürosu olduğunu da hatırlatmak isteriz.

REKLAM

İzmit Turizm Danışma Bürolarının yerleri ve miktarları konusunda en güncel bilgiyi İzmit Belediye Başkanlığından öğrenebilirsiniz.

Fotoğraflar Kaynak : İzmit Belediyesinin “Turizm Danışma Büroları“konulu yazısı

İzmit Turizm Danışma Büroları Resimleri

 

Cumhuriyet Parkında bulunan Turizm Danışma bürosu
Cumhuriyet Parkında bulunan Turizm Danışma bürosu
İzmit Belediyesi Turizm Danışma Büroları
İzmit Belediyesi Turizm Danışma Büroları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz