SON EKLENENLER

İzmit Vitamin Durakları

- R E K L A M -

İzmit sokaklarında, caddelerinde dolaşırken sizler de görmüşsünüzdür İzmit Vitamin Duraklarını. Vitamin Durakları, İzmit Belediye Başkanlığınca şehrin bir çok alanına yerleştirilmiş ve bünyesinde belediye görevlisince taze meyve suyu satışı yapan mini büfeler. Aslında birer sağlık deposu.

İzmit vitamin duraklarında mevsim meyvelerine ait meyve suları bulabilirsiniz.

Vitamin Durakları projesi müthiş bir proje kesinlikle. Benzeri Ankara’da Belso markası altında var. Orada da portakal suları ve limonata satışı yapılmakta, şimdi bir de günlük süt eklenmiş. Diğer illerde muhtemel benzerleri vardır elbette ama İzmit’deki vitamin duraklarının tasarımları da oldukça hoş. Şehri gezerken, sokaklarında yürürken, yorulduğunuzu hissettiğinizde küçük bir mola verebilir, taze sıkılmış meyve sularından gönül rahatlığı ile içebilirsiniz.

İzmit Vitamin Durakları İzmit Belediyesince kontrol edilmektedir.

İzmit Vitamin Durakları bünyesinde portakal suyu, nar suyu, havuç suyu, elma suyu, greyfurt suyu gibi vatandaşlar tarafından oldukça fazlasıyla tercih edilen meyve sularının yanında mevsime göre farklı çeşitler de bulunmaktadır.

İzmit Belediyesince şehir genelindeki vitamin duraklarının sayısının arttırılacağı belirtilmektedir. Umarız yakın zamanda hastane yakınlarında, okul yakınlarında ve şehrin işlek noktalarında daha sıkça rastlarız sağlıklı meyve suyu noktalarına.

Vitamin Durakları projesi iyi düşünülmüş ve başarıyla uygulanmış güzel bir proje. Projede görev alan herkese İzmit Gezi Rehberi, izmitgezirehberi.com olarak teşekkür ederiz.

İzmit Vitamin Durakları sayılarının yakın zamanda artacağı belirtiliyor.

Fotoğraflar Kaynak : İzmit Belediye Başkanlığının “Vitamin Durakları” başlıklı yazısından

- R E K L A M -

Latest Posts

ÇOK OKUNANLAR