Kocaeli Tanıtım Filmi

3221

İçinde yaşadığımız, havasını teneffüs ettiğimiz, sabahına uyandığımız bu güzel şehri daha yakından tanımak ister misiniz?

Kocaeli Tanıtım Filmi

Kocaeli Tanıtım Filmi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanmış, Kocaeli hakkında güzel, görsel bilgiler içeren oldukça kapsamlı bir video. Koca bir şehri hem de Kocaeli gibi tarihi zengin, doğal yaşam alanları mükemmel olan muazzam güzellikler  barındıran bir şehri, 5-10 dakikalık bir videoda tanıtmak elbette imkansız.

İzmit, Tarih Kokan Şehir

İzmit’i tanımak için, Kocaeli’nin diğer ilçelerini daha yakından tanımak için sokak sokak gezmenizi tavsiye ederiz. Gezdiğinizde karşınızda muhteşem eserler çıkacak. Akçakoca Mahallesi, Kapanca sokak, Akçakoca Dere Camii, Alaca Mescit, Yeşil Konak, Saatçi Ali Efendi Konağı, Gölcük’te Sultan Baba Türbesi, Saraylı Köyü, ıhlamur ağaçlarının altında çay içmek için Örcün Köyü, hafta sonları Yuvacık, muhteşem körfez manzarası için yine Gölcük’te Gözlementepe, adeta cennetten bir köşe gibi Maşukiye, kış aylarının vazgeçilmesi Kartepe ve daha fazlası…

> Kocaeli’de bulunan turistik mekanlar, parklar, sahiller, dağ turizmi mekanları ve görülmesi gereken yerler.

 

REKLAM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz