Taş baskı ve soğuk sıkım metoduyla Ayvalık bölgesinde üretilen zeytinyağımızı sitemiz vasıtasıyla satışa sunuyoruz. Kapınıza kadar da getiriyoruz.

Telefonla sipariş verebilirsiniz. Zeytinyağımız kapınıza kadar getirilir (İzmit Merkez, Derince, Başiskele, Gölcük, Karamürsel, Altınova, Yalova ve Eskişehir için geçerlidir). Ödemesini kapıda yapabilirsiniz.

Sevgili okurlarımız, yıllardır tükettiğimiz ve çevremize tavsiye ettiğimiz zeytin yağlarımızı İzmit Gezi Rehberi sitemiz vasıtasıyla sizlere de sunuyoruz.

Ayvalik ve bölgesi zeytinlerinden imal edilen özel üretim soğuk sıkım zeytinyağı
Ayvalik ve bölgesi zeytinlerinden imal edilen özel üretim soğuk sıkım zeytinyağı 5 lt teneke fiyatı 140 tl olup, kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Bugün marketlerde ayçiçek veya mısır yağının bile fiyatlarının 70 liraları bulduğunu göz önünde bulundurursanız, geleneksel yöntemlerle üretilen zeytin yağı için 120 tl gibi bir ücretin gayet makul olduğunu söyleyebiliriz.

Satışını yapan arkadaşımız kapınıza kadar getiriyor. Dilerseniz tadına bakabilir ve alıp almama yönünde kararınızı verebilirsiniz. Sipariş durumuna göre haftanın belli günlerinde kapınıza kadar getiriyor.

Güven konusunda hiç bir sıkıntımız yok. Ürünü görüp, dilerseniz tadına da bakarak nakit ücreti ile alabilirsiniz. İsterseniz kargo ile de bizlere ulaşarak sipariş talebinizi iletebilirsiniz.

Zeytin Yağı Sipariş Hattı : 0 507 379 61 63

Lezzet Ödüllü Sızma Zeytinyağı,Erken Hasat Zeytinyağı,Zeytin Çeşitleri,Sızma Zeytinyağı Fiyatları