Değerli İzmit Gezi Rehberi okurları, İzmit ve İzmit’e yakın kahvaltı, yeme-içme, konaklama mekan tanıtımlarımıza devam ediyoruz. Bugün sizlere Örcün’de doğanın tam kalbinde müşterilerine hizmet veren, Gölcük’ün en iyi kahvaltı mekanlarından Bahçe Patara hakkında bilgiler paylaşacağız.

Kahvaltının ayrı bir yeri vardır hayatımızda ve doğanın içinde, muazzam bir manzaraya karşı, kuş seslerinin çocuk seslerine karıştığı güzel bir ortamda kahvaltı yapmanın keyfi bir başkadır elbette. İşte böyle bir ortamda kahvaltı yapabileceğiniz güzel bir mekan tavsiyesinde bulunmak istiyoruz sizlere.

bahçe patara gölcük
bahçe patara gölcük

Örcün Bahçe Patara Hakkında

Bahçe Patara, Gölcük’ün Örcün Mahallesinde Tarihi Örcün Hamamının hemen yanında ve Sultan Baba Türbesi yolu üzerinde doğanın, yeşilliklerin tam kalbinde şirin mi şirin bir kahvaltı mekanı.

2019 yılında girişimci Yeşim Küçükbay tarafından hayata geçirilmiş bir işletme Bahçe Patara. Küçük bir aile işletmesi fakat sunulan hizmetler muazzam. Mekan, mekanın görselliği ve işletmecilerin samimiyeti gerçekten muhteşem.

Bir hafta sonu sevdiklerinizle birlikte yeşillikler içinde, hava soğuksa içeride gümbür gümbür yanan kuzine sobanın yanı başında güzel bir kahvaltı yapmayı hepimiz isteriz değil mi? Böyle bir kahvaltı keyfi için uzaklara gitmenize gerek yok. Aradığınız bu keyif ortamı size çok yakın.

Örcün’ün Küçük Evi Bahçe Patara Olmuş

Sitemizde önceki yazılarımızda Sultan Baba Türbesi ziyaretinizde mutlaka görülmesi gereken mekanlar arasında yer verdiğimiz Küçük Ev, 2019 yılında girişimci Yeşim Küçükbay tarafından doğal hali bozulmadan Bahçe Patara adında güzel bir kahvaltı mekana dönüştürülmüş.

Bahçe Patara Nerede, Nasıl Gidilir

Bahçe Patara Gölcük’ün Örcün Köyünde. Örcün’e geldiğinizde köy merkezindeki Sultan Baba Türbesi levhalarını takip edebilir ve yolun sonunda Tarihi Örcün Hamamının hemen yanındaki Bahçe Patara Cafe’ye ulaşabilirsiniz.

Bahçe Patara Telefon, Adres ve İletişim Bilgileri

Adres : Örcün Mah. Sultan Baba Türbe Yolu, Tarihi Hamam Yanı No:26 Örcün, Gölcük KOCAELİ

Telefon : 0 534 392 40 05
Yetkili Kişi : Yeşim KÜÇÜKBAY
Instagram : instragram.com/bahce_patara

Bahçe Patara Fotoğrafları

Yeni bir mekan öneri yazısında buluşmak dileğiyle…