Kıymetli okurlar, bu yazımızda sizlere Yuvacık bölgesinin en çok tercih edilen kahvaltı mekanlarından birisi olan ve son yıllarda özellikle instagram, facebook gibi sosyal mecralarda paylaşım rekorları kıran bir kahvaltı-yeme içme mekanı hakkında bilgiler vereceğiz.

Gazinin Yeri. Doğanın tam kalbinde şırıl şırıl akan bir dere kenarında, dostlarınızla birlikte ve devasa çınar ağaçlarının altında güzel, unutulmaz bir kahvaltı yapmak ister misiniz? Elbette istersiniz değil mi? O zaman haydi yazımızın detaylarına geçelim ve sizlere Gazinin Yeri Kahvaltı Mekanı hakkında daha detaylı bilgiler verelim.

Gazinin Yeri Yuvacık

Gazinin Yeri Yuvacık konulu bu yazımızda Yuvacık kahvaltı mekanları, Gazinin Yeri Yuvacık nerede, gazinin yerine nasıl gidilir, yuvacık gazinin yeri piknik, gazinin yeri kahvaltı ücretleri gibi genel sorularınıza cevaplar bulabileceksiniz.

Yuvacık Gazinin Yeri Kahvaltı Mekanı Hakkında Bilgiler & Görüşler

 • (+) Gerçekten doğa harikası müthiş bir mekanı var. İçinden güldür güldür akan bir dere ve çevresinde oturma imkanı var.
 • (+) İster işletmenin servisini alabilir isterseniz kendiniz de mangal, kahvaltı vs. yapabilirsiniz, işletmeye bağlı kalmak zorunda değilsiniz.
 • (+) Ulaşım kolay, tabelalar yeterli, kolayca ulaşabiliyorsunuz.
 • (+) Kahvaltının yanında konaklama, atv kiralama gibi farklı imkanlar da mevcut.
 • (+) Dere üzerinde salıncakları var, bir salıncak pozu verebilirsiniz.
 • (-) Özellikle hafta sonları aşırı kalabalık olabiliyor. Kafa dinlemek, güzel bir pazar kahvaltısı için gittiğiniz yer maalesef curcunaya dönüşebiliyor.
 • (-) Halka açık olan giriş piknik bölümünde mangal dumanı o kadar çöküyor ki; yaşlıları özellikle rahatsız edebiliyor.
 • Kendiniz mangal, semaver yakamıyorsunuz, ortak bir mangal yakma alanı var, orada pişirip götürüp masanızda yiyebiliyorsunuz.

Doğanın Tam Kalbinde Gazi’nin Yeri Camping & Alabalık Tesisleri

Gazinin Yeri’nde mükemmel manzara eşliğinde dillere destan olmasa da sınırsız kahvaltı! güne enfes lezzetlerle başlamak isteyenlere rengârenk bir görsel şölen zengin içerikli bir kahvaltı keyfi sunuyoruz. Sevdiğin tatlarla tabağını doldur ve kahvaltı ziyafetini Yuvacık Gazinin Yeri’nde doyasıya yaşa… Yeşilin, doğanın ve huzurun tam içinde, gönüllerin en lezzetli ve bereketli sofrasına davetlisin!

Gazinin Yeri Nerede? Nasıl Gidilir?

Gazinin Yeri Telefon İletişim Bilgileri

 • 0 537 788 98 03
 • 0 262 345 00 22
 • info@gazininyeri.com
 • Yuvacık Baraj Sonu Kirazdere Mevkii Yuvacık/Başiskele/Kocaeli

Gazinin Yeri’nden Fotoğraflar

Gazi’nin Yeri – Camping & Alabalık Tesisleri
Gazi’nin Yeri – Camping & Alabalık Tesisleri
Gazinin Yeri - Kocaeli Başiskele Servetiye Karşı
Gazinin Yeri – Kocaeli Başiskele Servetiye Karşı

Gazinin Yeri Yuvacık’ta sunulan diğer hizmet ve etkinlikler

Konaklama : Dört mevsim konaklama hizmeti sunan Bungalov Evleri, özgün mimari yapısı, şirin ve sıcak görünümleri ile hayranlık uyandırırken, modern dizaynı ve bahçe peyzajı ile huzurlu bir alternatif tatil imkanı sunuyor.

Restaurant : Gazinin Yeri; zengin menüsü, sağlıklı gıdaları ile tadı damağınızda kalacak lezzetler sunuyor. Yazın 500, Kışın 150 kişilik kapasitesi ile Düğün, Nişan gibi organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Piknik Alanı : Gazinin Yeri; aile çay bahçesi, piknik alanı,kahvaltı,kendin pişir kendin ye, et-mangal alanlarıyla misafirlerine; baharın ve yazın doğa ile gelen huzuru ve eğlenceyi sınırsız yaşatmayı hedefliyor

Paintball : Paintball ile yüksek adrenalin siz de yaşayın. Kullanılan malzemeler tamamen doğa dostu, kendi kendine yok olabilen ve insan sağlığına hiçbir zararı dokunmayan maddelerdir.

Zipline : Yüksek bir noktadan, alçak bir noktaya bağlanmış çelik halat vasıtası ile emniyet kemeri giyerek kendi ağırlığınızla ve yerçekimi yardımıyla kayma aktivitesine denir.

Yuvacık zipline, gazinin yeri kahvaltı
Resim Temsilidir.

Trekking : Yaylada ve çevresinde geziniyor, doğanın keyfini çıkarıyoruz. Hep birlikte sucuk-ekmek hazırlayıp yemeğimizi yedikten sonra dönüş yürüyüşü başlıyor. Dönüşte, isteğine bağlı olarak alabalık lokantasında yemek yiyebiliyoruz.