Gölcük ilçemizde faaliyet gösteren Aile Konak Hastanesi artık MEDAR adıyla hizmet vermeye devam etmektedir. İlçemizin en büyük hastanesi olan Medar Hastanesi telefon, adres, konum gibi iletişim bilgileri her geçen gün sıkça aranmaktadır.

Gölcük ilçemizin en büyük hastanesi olan Medar Hastanesi uzman kadrosuyla hizmetine devam etmektedir. Hastane yeni olduğundan her gün binlerce insan hastane hakkında bilgilere ulaşmaya çalışmaktadır. Medar Hastanesi iletişim bilgilerini bu yazımızda paylaşıyoruz.

Medar Hastanesinde randevu oluşturmak veya doktorunuza danışmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Adres: Ford Sapağı Karşısı Çiftlik Mah. 4179 Sok. No:1 Gölcük/KOCAELİ

E-mail: golcuk@medarhastanesi.com.tr

Telefon: 444 99 41

Medar Hastanesi Gölcük // Fotoğraf : trhastane.com adresinden alıntıdır.

İlginizi Çekebilir : İzmit’in En İyi 5 Masaj Salonu SPA Merkezi

Medar Gölcük Hastanesi Hakkında Bilgiler

Medar Hastanesi Hakkındaki Bu Bilgiler Medar Resmi Web Sayfasından Alınmıştır.

Gölcük merkez de 2000 yılında Gölcük Aile Tıp Polikliniğini açarak bu bölgedeki halkımıza “Sağlıkta Buluşma Noktası” felsefesiyle hizmet vermeye başladık. 2007 yılında ise o dönemde Kocaeli’nin en modern ve m2 bakımından en büyük Tıp Merkezini halkımızın hizmetine sunduk.


Bölge halkının sağlık alanındaki ilk danışma ve çözüm merkezi olmasını hedefleyen kurumumuz bir çok dalda hizmet vermiş olup, sağlıkta ihtiyaç duyduğu kaliteyi sağlamak adına her geçen gün kendisini yenilemekte ve geliştirmektedir.
Kurumumuz deneyimli hekim kadrosunu yeni açtığımız hastaneyle genişletmiş, güler yüzlü personelimizle memnuniyet kendine birincil görev olarak edinmiştir.


Günümüzde yükselen değer ve işletmelerin vazgeçilmez unsurlarından  biri haline gelen Kalite ve Akreditasyon çalışmalarının hem Uluslar arası Kalite Standartları çerçevesinde hızla devam etmekte olup, hizmet kalitemizi dünya standartlarına taşıma çabasındayız.
Hastanemiz gerek Yalova-Karamürsel gerekse İzmit-Başiskele istikametinden gelen hastaların kolay ulaşabileceği Ford sapağı karşısında kurulmuştur.


Hastanemiz 11.000 m2 kapalı alana sahip, modern görünümü, alt yapısı ve teknolojisi ile çok amaçlı ve dünya standartlarında planlanmıştır. Hastanemiz 101 yataklı olup 17’si Yenidoğan, 1’i Koroner, 16 ‘sı Genel olmak üzere 34 Yoğun Bakım yatağımız bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir : Kocaeli İzmit Nöbetçi Eczaneler