Merhabalar Sevgili İzmit Gezi Rehberi okurları, İzmit‘i ve İzmit’in güzelliklerini tanıtmaya, konaklama, yeme-içme ve İzmit’te Gezilecek Yerler konusunda tavsiyelerde bulunmaya, sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz.

Bu yazımızda sizlere özellikle son aylarda oldukça fazla ziyaretçi sayısına ulaşan ve her geçen gün yoğunluğu artan Gölcük Yazlık Ilıcası Fiyatları hakkında güncel bilgiler vereceğiz.

Gölcük Yazlık Ilıcası Fiyatları 2020 Hakkında

Bir önceki yazımızda sizlere Gölcük Yazlık Ilıcası Nerede, Nasıl Gidilir? başlığı altında Gölcük Yazlık Ilıcasına ulaşım hakkında detaylı, haritalı güncel bilgiler vermiştik. Yine önceki yazılarımızda Gölcük Belediyesi Yazlık Ilıcası Termal Tesisleri başlığıyla Gölcük Yazlık Ilıcası hakkında oldukça detaylı bilgiler paylaşmıştık.

Sevgili okurlar, Gölcük Yazlık Ilıcası Fiyatları konusunda internet ortamında bir çok sitede bilgiler olduğunu fakat paylaşılan bu ücret bilgilerinin bir çoğunun güncel olmadığını gördük.

Haliyle; sizlere en doğru bilgiyi verebilmek adına Gölcük Yazlık Ilıcası Fiyatları, Yazlık Ilıcasına Giriş Ücretleri, Gölcük Yazlık Ilıcası Aile Hamamı Ücretleri, Gölcük Termal Yazlık Ilıcası VIP oda fiyatları hakkında gerekli araştırmalarımızı yaptık ve İzmit’in en büyük gezi sitesi olma gayesiyle her geçen gün bilinirliği artan İzmit Gezi Rehberi isimli sitemizde sizlerle paylaşıyoruz.

Gölcük Yazlık Ilıcası Fiyatları 2020

YAŞ ARALIĞI HAFTA İÇİ HAFTA SONU
0-4 YAŞ ÜCRETSİZ ÜCRETSİZ
5-16 YAŞ 5 TL 5 TL
7-11 YAŞ 10 TL 15 TL
12 YAŞ VE ÜZERİ 25 TL 30 TL

Gölcük Yazlık Ilıcası Aile Odaları Fiyatları 2020

ILICA KULLANIM ALANI HAFTA İÇİ HAFTA SONU
ÖZEL AİLE ODASI 60 TL 70 TL
VIP AİLE ODASI 125 TL 150 TL

GÖLCÜK YAZLIK ILICASI – ÖZEL AİLE ODASI VE VIP AİLE ODASI KULLANIMI HAKKINDA BİLGİLENDİRME :

* Aile odaları kullanım süresi 2 saattir.
* Eş ve 11 yaşına kadar 2 çocuk için geçerli fiyattır.
* Evli olmayan ve kişiler aile odalarından istifade edemezler.

Gölcük Yazlık Ilıcası Havuz Abonelik Fiyatları 2019

Gölcük Yazlık Ilıcası Fiyatları Değerlendirme

Sevgili okurlar, Gölcük Yazlık Ilıcası güncel fiyatlarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Sizler bu konuda ne düşünürsünüz bilmiyorum ama şahsen ben fiyatların oldukça pahalı olduğunu düşünüyorum.

Fiyatlar daha makul seviyelere getirilerek bu bölgede yaşayan herkesin bu tesislerden, buradaki imkanlardan faydalanması sağlanabiliYOR OLMASI TEMEL AMAÇ OLMALI BENCE.

Zaten son günlerde ülkemizde ciddi bir ekonomik sorun varken, pazardaki temel gıda fiyatlarının bile alıp başını gittiği, oldukça arttığı bir dönemde bir tesisin fiyatlarının bu denli yüksek olması bence makul değil.

Hatta ve hatta ülkemizde bir çok otelde veya termal tesislerde 12 yaşına kadar çocuklardan ücret alınmazken Gölcük Yazlık Ilıcası termal tesislerinde yukarıdaki ücret tablosunda da gördüğünüz üzere 5 yaşındaki çocuktan bile ücret talep edilmesi bence kabul edilemez.

Bu bölgenin çocuğundan, yarınımız, geleceğimiz diye baktığımız çocuklarımızdan alınacak 5 tl bir tesisi zengin mi edecek. Bence bu konu yetkililer tarafından bir daha gözden geçirilmeli.

3 YORUMLAR

  1. Gölcük Yazlık Ilıcası fiyatları bence çok pahalı. çocuklardan alınan ücreti de doğru bulmuyorum. Beş yaşındaki çocuktan para mı alınır, nasıl bir zihniyet bu. Diğer ücretler de çok pahalı.

  2. bence bu hizmet tabana yayılması açısından çok uçuk rakam rant kapısı olmuş bu hizmetten para kazanana haram olsun diye bir yazı okumuştum HARAM OLSUN.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here