Karamürsel ÖZCAN ÖZALGIN Yüzme Havuzu, karamürsel yüzme kursu, çocuklar için yüzme kursları, gölcük, kocaeli başiskele yüzme kursları

Kıymetli okurlarımız, bu yazımızda sizlere Karamürsel ilçemizde bulunan Özcan ÖZALGIN yüzme havuzu hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer yüzme kursuna başlatmayı düşündüğünüz çocuğunuz varsa veya kendiniz için yüzme eğitimi/havuz arıyorsanız bu yazımız sizlere faydalı olabilir.

Karamürsel ÖZCAN ÖZALGIN Yüzme Havuzunda Neler Var?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Karamürsel Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen ve 23 Şubat 2019’da açılışı yapılan Karamürsel Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunun işletilmesi Karamürsel Belediyesine bırakılmıştır. 18 bin metrekare arazi üzerinde inşa edilen tesis toplam 5 bin 346 metrekare inşaat alanına sahip olup, alt zemin kat, zemin kat ve 1 kat olmak üzere 3 kattan oluşmaktadır.

Özellikle Karamürsel ve çevre yerleşim birimlerinde oturan ailelerce havuza yoğun bir ilgi var. Zaten spor konusunda hep bir adım önde olan Karamürsel yüzme konusunda da yeni yıldızları ülkemize kazandıracak potansiyele sahip. 4 yaşından başlayarak çocuklar için farklı kurs olanakları var.

Tesis bünyesinde bay ve bayan spor salonları, bay bayan mescitler, mekanik ve elektrik teknik odaları, yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu, kafeterya, soyunma odaları, idari ofisler, seminer salonu ve  150 kişilik tribün bulunmaktadır.

Çalışma Saatleri: 10:00 – 23:00
Pazartesi günleri bakım ve temizlik dolayısıyla kapalıdır.

Karamürsel Yüzme Havuzu Ölçüleri: (Yarı Olimpik – 5 kulvarlı)
Boy: 25 metre
En: 12,5 metre
Derinlik: 1,50 metre

Çocuk Havuzu Ölçüleri:
Boy: 7 metre
En: 3 metre
Derinlik: 0,5 metre

Karamürsel Yüzme Havuzu ve Spor Tesisi Fiyatları ve Seansları:

Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda çocuk ve yetişkin bay-bayanlara yönelik ücretli yüzme eğitimleri verilmektedir. Spor Kompleksinde yüzme branşı dışında ücretli olarak Fitness’da yapabilirsiniz.

GÜNLÜK GİRİŞ ÜCRETİ (Tek Giriş): 20 TL

Karamürsel Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi Fiyatları
Karamürsel Belediyesi Özcan ÖZALGIN yüzme havuzu kurs ücretleri

SEANSLAR:

Karamürsel Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi Seansları
Karamürsel Yüzme Havuzu Seans Gün ve Saatleri

Karamürsel Yüzme Havuzu Sosyal Medya Adresleri

Karamürsel yüzme havuzu sosyal medya adresleri düzenli olarak güncellenmekte olup, kursiyer öğrenci aileleri için duyurular, etkinlik haberleri bu mecrada yayınlanmaktadır.

Facebook : https://www.facebook.com/karamurselyuzmehavuzu/

Instagram : https://www.instagram.com/kmurselyuzmehavuzu/

Karamürsel ÖZCAN ÖZALGIN Yüzme Havuzu Ulaşım

Detaylı Bilgi için : Karamürsel Belediyesi Yüzme Havuzu

Karamürsel ÖZCAN ÖZALGIN Yüzme Havuzu Telefonları

Telefon (Belediye): 0262 452 41 01 / 0262 452 1025 / 0262 452 1221 / 0262 452 5400