İzmit Gezi Rehberi

Gösteriliyor: 1 - 10 of 10 Sonuçlar
Kocaeli Tanıtım Videoları

Bu Şehir Bambaşka – Kocaeli İzle Keşfet

Kocaeli’yi biraz daha yakından tanımak, Kocaeli ve çevresinde gezilecek yerleri bir kaç dk. içinde görmek ister misiniz? İşte gezginler, Kocaeli ve İzmit’i yakından tanımak isteyenler için ve gözü biraz da gezilecek yerlerde olanlar için müthiş bir video.

Bu Şehir Bambaşka – Kocaeli İzle Keşfet

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından Kocaeli Valiliği ve Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü iş birliği ile hazırlanmış olan video Kocaeli ve çevresinde gezilecek yerler, tarihi yerler, camiler, plajlar gibi özel destinasyonlar hakkında kısa kısa bilgiler barındırmaktadır. 

Hafta sonu gezi planı yapmadan bu videoyu mutlaka izlemekte fayda var.

İyi seyirler, iyi gezmeler KOCAELİ…

Kocaeli Tanıtım Videoları

Maşukiye Sapanca Gezilecek Yerler | Seda ÖZTÜRK Vlog

Maşukiye ve Sapanca, kıymetli okurlar; Kocaeli bölgesinin en çok ziyaret edilen yerlerinden olan bu ikili içinde muhteşem güzellikler de barındırır elbette. Sapanca da, Maşukiye de hiç şüphesiz yılın her mevsimi farklı güzellikler sunar kendisini görmeye gelenlere.

Bu yazımızda muhteşem görüntü kalitesiyle ve muhteşem fotoğraflarla Seda ÖZTÜRK’ün vlogundaki Sapanca ve Maşukiye gezisini paylaşıyoruz sizlerle. Bu muazzam video için vlog sahibi Seda ÖZTÜRK hanım efendiye teşekkür ederiz.

Kocaeli Tanıtım Videoları Videolar

Muhteşem Görüntülerle Engelsiz Kocaeli İçin Çal

Şehrimizin bir birinden güzel noktalarında, muhteşem görüntülerle çekilmiş mükemmel bir çalışma. Emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür ederiz..

“ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL” özel gereksinimli öğrenciler, normal gelişim gösteren akranları, özel eğitim öğretmenleri, müzik öğretmenleri, gönüllü müzisyen ve sanatçıların katılımıyla özel gereksinimli bireylere yönelik toplumsal farkındalığı artırmayı ve yaşadıkları ilin tarihi, kültürel, turistik tanıtımını yaparak üretkenliklerini ön plana çıkarmayı amaçlayan bir sosyal sorumluluk projesidir.

Bu proje Kocaeli Valiliği tarafından Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülmektedir.

Kocaeli Tanıtım Videoları

HD Video Büyükada Gezi Rehberi | Bisikletle Aya Yorgi, Aşıklar Tepesi

Özellikle bahar aylarında bir başkadır Adalar. Bostancı’dan binersiniz vapura ve Kınalıada, Burgazada, Heybeliada derken kendinizi bir anda Büyükada’da bulursunuz. Havası, suyu ve kendi özgü yapısıyla bir başkadır Adalar.

HD Video Büyükada Gezi Rehberi | Bisikletle Aya Yorgi, Aşıklar Tepesi

Bu videoyu sizleri için özellikle seçtik ve paylaştık. Muhteşem gezi videoları çekerek ülkemizin bir çok bölgesinin tanıtımına katkıda bulunan Neşem Kam bu videosunda sizlere Büyükada’yı bambaşka bir heyecanla anlatıyor.

 

Kocaeli Tanıtım Videoları

İstanbul’a Yakın Gezilecek En İyi Yerler | Sapanca Maşukiye ve Kartepe

Merhabalar Sevgili İzmit Gezi Rehberi okurları, bu yazımızda sizlere “İstanbul’a Yakın Gezilecek En İyi Yerler | Sapanca Maşukiye ve Kartepe” başlığı altında güzel bir gezi tanıtım videosu önerirken aynı zamanda sizleri muhteşem gezi videoları paylaşan Sevgili Neşem Kam ile de tanıştırıyoruz.

Neşem KAM Kimdir?

Neşem KAM sosyal medya profilinde kendini şu şekilde tanımlar;

Merhaba, ben Neşem! Kanalımda gezdiğim gördüğüm yerleri kameraya alıyorum. Doğası, mimarisi, yemekleri, kültürüyle gezdiğim yerleri hem tanıyor hem de tanıtıyorum. “Gezmek yaşamaktır” düsturuyla yola çıkıyorum.

Neşem’in Rotası’na ortak olmak için ABONE OLmayı unutmayın! “Hayat kısa, kuralları yık, kolayca affet, yavaşça öp, kalpten sev, kontrolsüzce gül ve yüzünü güldürmeyi başaran hiçbir şeyden pişmanlık duyma. Bundan 20 yıl sonra yaptıklarından değil, yapmadıklarından dolayı üzüntü duyacaksın. Öyleyse demir al ve güvenli limanından çık. Rüzgarları arkana al. Araştır. Hayal et. Keşfet.” – Mark Twain

İstanbul’a Yakın Gezilecek En İyi Yerler | Sapanca Maşukiye ve Kartepe