Değerli İzmit Gezi Rehberi okurları, bu yazımızda “Plajyolu Balıkçısı – İzmit’in En İyi Balık Restoranı” başlığıyla sizlere bir mekan tavsiyesinde bulunmak istiyoruz. Gidip, deneyip memnun kaldığımız işletmeleri tavsiye ediyoruz ki; hem işini iyi yapan insanlar kazansınlar hem de sitemizi takip eden ziyaretçilerimiz istifade edebilsinler.

Plajyolu Balıkçısı – İzmit’in En İyi Balık Restoranı

Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine gittiğimiz ve gerçekten İzmit’in En İyi Balık Restoranı olmaya aday bir mekan Plajyolu Balıkçısı. Ulaşımı son derece kolay, arabanızı park edebileceğiniz bir otoparkı mevcut, denize sıfır ve manzarası müthiş, temiz, nezih güzel bir mekan.

Dışarıda çayınızı içebileceğiniz veya isterseniz hava durumuna göre dışarıda oturabileceğiniz ferah bir alan da mevcut.

En lezzetli balıklar Plajyolu Balıkçısında

Öyle her yerde balık yenmez, restoranın temizliği çok önemlidir. Burası tertemiz ve balıkları gerçekten müthiş lezzetli. İşletmecisi, çalışanları o kadar iyi insanlar ki; sizleri müşterisi olarak değil adeta evlerine misafirliğe gelmiş misafirleri gibi gördükleri kesin.

Biz gittik, denedik ve memnun kaldık. Vaktiniz olduğunda bugün farklı olarak nereye gitsek, ne yesek diye düşünürseniz işte size tavsiye; Plajyolu Balıkçısı.

Plajyolu Balıkçısına uğrarsanız eğer balık menüleri zaten harika. Balık menüleri kadar balık arkası helvaları da bir o kadar harika. Tavsiye ederiz doğrusu. Şimdiden afiyet olsun diyelim.

Plajyolu Balıkçısı Telefon ve Ulaşım Bilgisi

Telefon : 0533 250 30 70
Çalışma Saatleri : 10:00 – 23:00

Plajyolu Balıkçısı Web Sitesi