İzmit Gezi Rehberi olarak, İzmit Gezilecek Yerler, İzmit’te ne yenir, İzmit’te nerede yemek yenir gibi konularda siz değerli ziyaretçilerimize bilgiler veriyor ve denediğimiz, başarılı bulduğumuz mekanları sizlerle paylaşıyoruz. Bu yazımızda sizlere İzmit’in En İyi Köftecilerinden Seyyar Köfteci hakkında bilgiler vereceğiz.

İzmit Seyyar Köfteci - Porsiyon Köfte
İzmit Seyyar Köfteci – Porsiyon Köfte
Seyyar Köfteci İzmit
Seyyar Köfteci İzmit

Seyyar Köfteci İzmit Yürüyüş Yolu Üzerinde

Seyyar Köfteci İzmit Yürüyüş Yolu Üzerinde faaliyet gösteren küçük bir aile işletmesi. Lezzetli sokak köftesinin dükkan hali diyebiliriz. İki ortaklı bir işletme, çalışanlar oldukça güleryüzlü ve samimi. İnsanların, esnafın monotonlaştığı, tebessümün bile esirgendiği bir ortamda böyle samimi esnaf bulmak her geçen gün zorlaşıyor doğrusu.

Seyyar Köfteci - İzmit'in ve özellikle gençlerin en çok tercih ettiği yeme içme mekanları arasında
Seyyar Köfteci – İzmit’in ve özellikle gençlerin en çok tercih ettiği yeme içme mekanları arasında

İzmit Seyyar Köfteci – Köftenin En Lezzetli Hali

Tesadüfen keşfettim seyyar köfteciyi, bir gün şehir dışından gelmiştim. Yürüyüş yolunda yürürken dükkan önüne atılmış masaların dolu olması, mangal ateşinin dumanları burayı tercih etmemde etkili oldu. İyi ki denemişim. Köftesi gerçekten çok güzel, lezzetli. Köftenin yanında sunulan acı sos tamamen doğal ve mutlaka denemelisiniz.

Seyyar Köfteci çalışanları gerçekten ilgili, samimi ve her şey önünüzde, köfteler mangalda pişirilip size servis ediliyor. Bir yiyen bir kez daha yiyor, ya da bir başka tabirle bir gelen bir daha geliyor Seyyar Köfteciye.

Seyyar Köfteci Yarım Ekmek
Seyyar Köfteci Yarım Ekmek

Köfteden Sonra Dondurma Serbesler Dondurmada

Bu arada sevgili ziyaretçiler, köftenizi yedikten sonra dilerseniz İzmit’in En İyi Dondurmacısı Serbesler Dondurmadan da dondurma alıp, yürüyüş yolunu bir güzel turlayabilirsiniz.

 

Seyyar Köfteci Nerede, Nasıl Gidilir

Seyyar Köfteciye ulaşım çok kolay, yürüyüş yolu üzerinde ve oldukça merkezi konumda. Fevziye Camisinin hemen çarprazında, Fethiye caddesine çıkan sokağın yanında.

Adres : Ömerağa, Hürriyet Cd. No:85/B, 41300 İzmit/Kocaeli

Seyyar Köfteci Telefon, Sipariş Hattı

0262 325 69 41