Merhaba Değerli Okurlar, bu yazımızda sizlere “Tüm Detaylarıyla Körfezde Mehtap Turu | Ücretleri, Tur Saatleri” başlığı altında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel hale gelen her hafta sonu Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştireceği Körfezde Mehtap Turları hakkında bilgiler vereceğiz.

Tüm Detaylarıyla Körfezde Mehtap Turu | Ücretleri, Randevu ve Tur Saatleri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Körfez’in muhteşem atmosferinde güzel bir gün geçirmek isteyen vatandaşlara kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel hale gelen her hafta sonu Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştireceği Körfezde Mehtap Turları 7 Haziran Cuma, Büyük Ada’ya Yolculuk ise 8 Haziran Cumartesi günü başlıyor.

MÜZİK EŞLİĞİNDE MEHTAP TURU

Mehtap Turları, 07 Haziran ve 31 Ağustos tarihleri arasında Cuma ve Cumartesi günleri yapılacak. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da müzik eşliğinde yapılacak olan gezi esnasında dondurma ve çay ikramı da yapılacak. Vatandaşlarımız 0262 339 40 50 no.lu telefondan bilgi alabilecek.

Mehtap Turu Ücretleri

Mehtap Turlarının ücretlendirmesi; Tam 18 TL, Öğrenci ise 12 TL olacak.

Müzik Eşliğinde Kocaeli Körfez Mehtap Turları
Müzik Eşliğinde Kocaeli Körfez Mehtap Turları

BÜYÜK ADA’YA YOLCULUK

İstanbul Büyükada turları ise 08 Haziran ve 01 Eylül tarihleri arasında Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilecek. Tam 38 TL, öğrenci ise 33 TL olacak. Darıca’dan binecek yolcular için ücret tarifesi ise Tam 22 TL, Öğrenci ise 20 TL olacak. Büyük Ada gezisi esnasında da dondurma ve çay ikramı yapılacak.

Kocaeli'den Büyükada'ya Vapur ile Yolculuk
Kocaeli’den Büyükada’ya Vapur ile Yolculuk

İRTİBAT NUMARALARI

İzmit (0262 339 40 50),
Değirmendere (0262 426 19 21),
Karamürsel (0262 452 45 48)
Darıca (0262 745 66 90)

no.lu telefonlardan bilgi alabilir ve rezervasyonlarını ise bizzat iskelelere başvurarak yapabilecek.

Detaylar için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Web Sitesi

1 YORUM

  1. Sitenizdeki ilgili haberi okuyunca mehtap turuna biz de katıldık. Genel olarak güzel fakat daha da güzel olabilir. Vapur çok kalabalık değildi, bangır bangır çalan müzik dışında bir etkinlik yok. İnsanları bir araya getirebilecek etkinlikler, eğlenceler olabilir. İstanbul vapurlarında bunlar var. Onlar örnek alınabilir.

    Çay ve dondurmada kalite bir tık öteye çıkmalı. İstanbul şehir hatları vapurlarındaki gibi o efsane çayı içebilmeli insanlar. Vermiş olmak için çay olmamalı.

    Fiyatlar daha makul olabilir, verilen hizmete göre 18 tl oldukça fazla.

    Bir de iskeledeki görevliler görevleri hakkında bilgili olmalılar, kart yükleme konusunda dahi bilgisi olmayan, emekle, istekle mehtap turu için gelen insanlara yanlış bilgi verdiklerine şahit oldum.

    Ben memnun kaldım ve daha güzel olması yönünde görüşlerimi belirtmek istedim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here