Kıymetli İzmit Gezi Rehberi okurları, bu yazımızda sizlere Kocaeli Yuvacık bölgesinde en çok tercih edilen kahvaltı mekanlarından birisi olan Yuvacık Çamlıtepe Restaurant’ta Kahvaltı hakkında bilgiler vereceğiz. Bu yazımızı okuduktan sonra, Yuvacık kahvaltısı, Yuvacık’ta en iyi kahvaltı mekanı, Yuvacık kahvaltı fiyatları, Yuvacık Kahvaltı mekanları gibi konularda bilgi sahibi olabileceksiniz. 

Muhteşem manzara, ve manzaraya karşı çay-kuymak. // fotoğraf : https://yineyolda.wordpress.com/

Mavi ve yeşilin tonlarının eşsiz güzelliğinde buluşalım” sloganıyla hizmet veren Çamlıtepe Restaurant bölgenin en fazla tercih edilen kahvaltı mekanları arasında. Muhteşem manzarasıyla tıpkı diğer Yuvacık kahvaltı mekanları gibi Çamlıtepe Restaurant da Yuvacık’ta kahvaltı yapabileceğiniz, dostlarınızla, sevdiklerinizle keyifli bir kahve içebileceğiniz en güzel mekanlar arasında.

Yuvacık barajı manzarası ve muhteşem doğal güzellikleri ile ziyaret eden herkesi adeta büyüleyen, Yuvacık Çamlıtepe Restaurant‘ta şehrin gürültüsünden ve koşturmacasından uzak, saflığın, yeşilin ve oksijenin ortasında benzersiz sofralarda, muazzam bir kahvaltı seni bekliyor.

Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde bulunan ve şehrin en gözde mekanları arasında bulunan Yuvacık Barajı çevresinde kahvaltı yapabileceğiniz çok fazla mekan var ama bunlar içinde bazıları manzarasıyla, sunduğu hizmetleriyle ön plana çıkmış durumda. İşte onlardan birisi de Çamlıtepe Restaurant.

Yuvacık Çamlıtepe Restaurant

Yuvacık muhteşem doğası, eşşiz manzarasıyla konuklarına her mevsim farklı güzellikler sunmaktadır. Baharda yemyeşil örtüsüyle karşılarken ziyaretçilerini, kışın ise müthiş kar manzarası ile karşılaşabilirsiniz. Haliyle bu bölgeyi değerli kılan, kahvaltılarının kalite olarak üst düzey olması değil, manzaranın size kattığı değerdir elbette.

Yuvacık Çamlıtepe Restaurant İletişim Bilgileri, Telefonu

Adres :
Yuvacık Yakacık, Çınardere Cd. No:69, 41090 Başiskele/Kocaeli

Telefon :
05313164153 Not: Rezervasyon gerekmiyor.

Instagram :
Çamlıtepe Restaurant Instagram Hesabı

Çamlıtepe Restaurant’ı Ziyaret Edenler & Fotoğraflar

Yuvacık Çamlıtepe Restaurant Ziyaret Edenler
Yuvacık Çamlıtepe Restaurant
Yuvacık Çamlıtepe Restaurant
Yuvacık Çamlıtepe Restaurant
Yuvacık Çamlıtepe Restaurant
Yuvacık Çamlıtepe Restaurant
Yuvacık Çamlıtepe Restaurant

Yuvacık Çamlıtepe Restaurant Nerede? Nasıl Gidilir?

İlginizi Çekebilir : Yuvacık’ta Kahvaltı Yapabileceğiniz En İyi Mekanlar

NOT : Fotoğraflar Çamlıtepe Restaurant instagram hesabından alınmıştır.